FÄNGSEL, metall, hand- och fotfängsel, lås, 1800-tal.

117646. FÄNGSEL, metall, hand- och fotfängsel, lås, 1800-tal.

Lås, ej nyckel, Aug.Nyman - Eskilstuna.

Slitage.
Eroderat.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.
Eroderat.

Nycklar saknas.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 854