SPEGEL, empire, Claes Eric Reding 1808-1818, Karlskrona.

11763. SPEGEL, empire, Claes Eric Reding 1808-1818, Karlskrona.

Bronserad och dekor av girlang.
Hallstämplad Karlskrona samt etikettmärkt. 82 x 40 cm.

Renoverad och kompletterad. Smärre slitage. Senare glas samt bakstycke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 099