SKÅP, 1930-/40-tal.

SKÅP, 1930-/40-tal.
1176111. SKÅP, 1930-/40-tal.

Fanerad med björk. Skuren dekor. Tre dörrar med bakomliggande hyllplan. En låda under mittdörr. Längd 142. bredd 44. Höjd 114 cm.

Slitage. Repor och märken. En lucka går ej att öppna. Två kläppar saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
1176111. SKÅP, 1930-/40-tal.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 3 293