VITRINSKÅP, Newport, 2000-tal.

1175853. VITRINSKÅP, Newport, 2000-tal.

Längd 110 cm.
Djup ca 45 cm.
Höjd ca 221 cm (delbart).

Inköpt på Newport 2010.

Bruksslitage, ställvis smärre märken. Lås med stundtals defekt mekanik.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 110 cm.
Djup ca 45 cm.
Höjd ca 221 cm (delbart).

Inköpt på Newport 2010.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 3 263