KAFFESERVISDELAR, 18 delar, porslin, KP Karlskrona.

117572. KAFFESERVISDELAR, 18 delar, porslin, KP Karlskrona.

Bestående av 7 kaffekoppar med fat, 7 assietter, kakfat, kaffekanna, gräddkanna samt sockerskål med lock. Vitt gods med blå och förgylld dekor. Vissa delar undersidigt märkta.

En kopp med spricka. Dekor med slitage. Någon udda eller defekt del medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 044