HERRARMBANDSUR, Omega Seamaster De Ville, 1950/60-tal.

117543. HERRARMBANDSUR, Omega Seamaster De Ville, 1950/60-tal.

Doublé, diameter ca 3,5 c.

Slitage, repor, fläckad urtavla, kronskruv saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Doublé, diameter ca 3,5 c.

Antal besök: 2 571