Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
HELENE HANSSON-FAHL. "Öland Cykel vid lador", akryl på duk, signerad samt daterad 94.
11753. HELENE HANSSON-FAHL. "Öland Cykel vid lador", akryl på duk, signerad samt daterad 94.
38 x 46 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
38 x 46 cm.
Auktionshuset Kolonn
1 390