HERRUR, Certina, New Art, 1900-talets andra hälft.

117524. HERRUR, Certina, New Art, 1900-talets andra hälft.

Mekaniskt urverk. Urtavlans diameter 25 mm.

Bruksslitage, ej fullständig genomgången men går.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 704