NATTBORD, ett par, 1900-talets andra hälft.

117518. NATTBORD, ett par, 1900-talets andra hälft.

Mahognybetsad bok. Skiva med sarg. En låda. Längd 52, bredd 42, höjd 66 cm.

Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor och märken.

Antal besök: 1 079