KALEBASS med BOMBILLA, silver och cameras.

117394. KALEBASS med BOMBILLA, silver och cameras.

Höjd 10 cm. Längd 17,5 cm.
Bombilla ostämplad.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10 cm. Längd 17,5 cm.
Bombilla ostämplad.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 936