BORDSUR, lejon i målad gips, Tyskland, 1930/40-tal.

117362. BORDSUR, lejon i målad gips, Tyskland, 1930/40-tal.

höjd 36,5, bredd 33 cm.

småskador förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 36,5, bredd 33 cm.

småskador förekommer.

Antal besök: 2 818