PALL och PIEDESTAL, 1900-tal.

117265. PALL och PIEDESTAL, 1900-tal.

Pall, rokokostil. Längd 47, höjd 45 cm.
Piedestal, två marmorskivor. Höjd 67 cm.

Smärre repor och märken, pallen ostadig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 379