OKÄND FOTOGRAF. Lars-Erik Kjellgren och Harriet Andersson. Fotografi. Osignerad.

117252. OKÄND FOTOGRAF. Lars-Erik Kjellgren och Harriet Andersson. Fotografi. Osignerad.

Ur filmen "Medan staden sover"
Stämplad SF film
10,5x14 cm
Oramad.

Hantertingsveck och ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad SF film
10,5x14 cm
Oramad.

Antal besök: 2 793