RESEUR, samt armbandsur, Certina, Seth Thomas och Junghans.

117245. RESEUR, samt armbandsur, Certina, Seth Thomas och Junghans.

Junghans i box.

slitage/repor/ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Junghans i box.

Antal besök: 1 172