HORNBY skala 0 ENGLAND Tågsats urverkslok LMS 6954 och 4 vagnar i originalkartong.

11724. HORNBY skala 0 ENGLAND Tågsats urverkslok LMS 6954 och 4 vagnar i originalkartong.

Längd 27 cm, tillkommer 8 nya drivhjul.

Originalkartong med stora skador. Urverk fungerar, drivhjul utbytta och sitter inte fast ordentligt. En ledstång förarhytt höger saknas , slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 695