OKÄND FOTOGRAF. Bobby och Jackie Kennedy. Fotografi. Osignerad.

117231. OKÄND FOTOGRAF. Bobby och Jackie Kennedy. Fotografi. Osignerad.

Stämplad Stockholms-Tidningen:s och Aftonbladets bildservice
13x18 cm
Oramad.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

13x18 cm
Oramad.

Ytslitage.

Antal besök: 1 245