PELARBORD, Art Deco, 1930/40-tal.

117228. PELARBORD, Art Deco, 1930/40-tal.

Björk. Rund skiva. Höj och sänkbart. Diameter 92, höjd 66 cm. Extra skiva 30 cm medföljer.

Bruksslitage, smärre repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 409