PENDYLER, 2 st, guldförgyllda, 1900 tal.

117211. PENDYLER, 2 st, guldförgyllda, 1900 tal.

Höjd 50 cm.

Slitage/förgyllningsbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 50 cm.

Slitage/förgyllningsbortfall.

Antal besök: 1 976