BYST, på sockel, parian, 1800-tal.

11719. BYST, på sockel, parian, 1800-tal.

Troligen föreställande Ludvig XV av Frankrike. Märkt med okänd tillverkningsstämpel, höjd inkl sockel 54 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 2 133