UTRDAGSSOFFA, 1800-tal.

UTRDAGSSOFFA, 1800-tal.
117198. UTRDAGSSOFFA, 1800-tal.

Furu och björk. Längd 205, bredd 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 905