HÅRBORSTE OCH KAM, 2 delar, silver, importstämplat samt Johan Gustaf Hentzell, Kalmar, 1907.

117182. HÅRBORSTE OCH KAM, 2 delar, silver, importstämplat samt Johan Gustaf Hentzell, Kalmar, 1907.

Borste med slätt skaft. Bladornerat borsthus.
Längd 21 cm.
Kam med konturerad silverskoning.
Längd 10 cm.

Repor. Gåvogravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 21 cm.
Längd 10 cm.

Repor. Gåvogravyr.

Antal besök: 3 867