LJUSSTAKAR 1 par, tenn, av Gustav Silov, Vimmerby 1800-talets mitt.

117170. LJUSSTAKAR 1 par, tenn, av Gustav Silov, Vimmerby 1800-talets mitt.

Kvadratisk fotplatta, räfflade urnformade ljushållare, lösa ljusmanschetter, höjd 18 cm.

Bruksslitage, repor, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor, skador.

Antal besök: 1 395