LJUSSTAKAR, 2 st snarlika, mässing, barockstil, 1900-tal.

117130. LJUSSTAKAR, 2 st snarlika, mässing, barockstil, 1900-tal.

Oktagonal fotplatta. Vridet skaft. Ristad dekor samt dekor i relief. Fasta ljushållare. Undersidigt märkta MLH.
Höjd 15,5 cm.

Repor. Lagningar. Nyansskillnader. Fotplatta med undersidigt hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15,5 cm.

Antal besök: 2 422