DAVID PARSÉN. Utsikt från Södermalm. olja på duk, signerad och daterad -32.

11711. DAVID PARSÉN. Utsikt från Södermalm. olja på duk, signerad och daterad -32.

65 x 78 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 78 cm.

Antal besök: 1 139