LJUSSTAKE, "Fantasi", Osram, 1960-tal.

117102. LJUSSTAKE, "Fantasi", Osram, 1960-tal.

Elljusstake med 7 st ljus, dekorerad med färgglada former av glas. Höjd ca. 48 cm, bredd ca. 38 cm. Modell 92.

Bruksslitage, översta ljuset sitter löst. Förpackning med större skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 11 209