Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
HENNY JOSEFINE THOMSE. Kvinnostudie, olja på duk, signerad och daterad 1938.
117059. HENNY JOSEFINE THOMSE. Kvinnostudie, olja på duk, signerad och daterad 1938.
105 x 80 cm.
Smärre dukskador.
Gör en kostnadsfri värdering!
105 x 80 cm.
Smärre dukskador.
Auktionshuset Kolonn
1 600