VINGLAS, 11 stycken, Björkudden, signerade ULV.

116965. VINGLAS, 11 stycken, Björkudden, signerade ULV.

höjd 17,5 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 17,5 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 3 161