TRÄTÅG INKÖPT PÅ NK 1950-TAL.

TRÄTÅG INKÖPT PÅ NK 1950-TAL.
11695. TRÄTÅG INKÖPT PÅ NK 1950-TAL.

Längd lok 60 cm
Längd vagn 44 cm.

Smärre skador, Ett hjul löst på loket.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd lok 60 cm
Längd vagn 44 cm.

Antal besök: 1 097