MUGGAR, 2 st, emalj Kockums JAB, 1800-talets slut.

116933. MUGGAR, 2 st, emalj Kockums JAB, 1800-talets slut.

För jubileet av kung Oscar II 25 år på tronen 1897. Dekor av kund Oscar II monogram. Höjd 11 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 478