ANTONI CLAVE. Komposition, litografi med relief, signerad o numrerad 56/80.

116912. ANTONI CLAVE. Komposition, litografi med relief, signerad o numrerad 56/80.

77 x 64.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

77 x 64.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 868