TAKARMATUR, förgyllt gjutjärn, 5-armad, tidigt 1900-tal, glaskupor.

116872. TAKARMATUR, förgyllt gjutjärn, 5-armad, tidigt 1900-tal, glaskupor.

Blåtonade glaskupor.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blåtonade glaskupor.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 157