ULRIKA HYDMAN WALLIEN. "BRUDPARET" olja på pannå, signerad.

116734. ULRIKA HYDMAN WALLIEN. "BRUDPARET" olja på pannå, signerad.

54 X 45 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 X 45 cm.

Antal besök: 1 974