JOHAN LINDBERG. Etsning.

JOHAN LINDBERG. Etsning.
1166199. JOHAN LINDBERG. Etsning.

Rovfågel. Signerad samt numrering dold under pass.
24x18 cm.

Bladet löst i nramningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

24x18 cm.

Bladet löst i nramningen.

Antal besök: 2 083