TIDNINGSKORG, string-typ, 1950-tal.

116604. TIDNINGSKORG, string-typ, 1950-tal.

Svartlackerad metall. Handtaget med flätade röda plastband. Höjd 41 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 458