TUSCHKOPPAR 2 st, samt FIGURIN, orientaliska.

116569. TUSCHKOPPAR 2 st, samt FIGURIN, orientaliska.

Kopparnas längd 11 resp 12 cm. Figurinens höjd 20 cm.

Slitage, sprickor och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 770