PARTI GLAS, 15 delar, rött, bland annat Monica Bratt Reijmyre.

11652. PARTI GLAS, 15 delar, rött, bland annat Monica Bratt Reijmyre.

5 fat, diameter 18 cm.
4 vaser varav 2 med hänkel, höjd 13 - 24.
2 ljuslyktor, höjd 8.
Gräddkanna.
3 mindre skålar varav 2 hjärtformade.

Bruksslitage. Mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 fat, diameter 18 cm.
2 ljuslyktor, höjd 8.
Gräddkanna.

Bruksslitage. Mindre nagg.

Antal besök: 3 176