Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
LJUSSTAKE, mässing, modell no 3, Hedlund & co. Eskilstuna, 1900-tal.
116493. LJUSSTAKE, mässing, modell no 3, Hedlund & co. Eskilstuna, 1900-tal.
Höjd 23,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 23,5 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
3 066