POLISSABEL, Norrköpings Polisdistrikt, tidigt 1900-tal.

116490. POLISSABEL, Norrköpings Polisdistrikt, tidigt 1900-tal.

I balja av skinn. Beslag och doppsko i mässing. Kavel i ormskinn. Längd 78 cm. Graverad " Norrköpings Polisdistrik.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat bruksslitage.

Antal besök: 1 243