ANTONIO CANOVA. Kopia efter, Skulptur, marmor/alabaster, 1900-talets första hälft.

116466. ANTONIO CANOVA. Kopia efter, Skulptur, marmor/alabaster, 1900-talets första hälft.

Pojken med stickan.
Höjd 12,5 cm.

Repor, fläckar, huvud lagat, sprickbildningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pojken med stickan.
Höjd 12,5 cm.

Antal besök: 2 986