INGRID GLASELL-KÄLLER. Bock, keramik, 1900-tal.

116450. INGRID GLASELL-KÄLLER. Bock, keramik, 1900-tal.

Höjd 17 cm. Längd 14 cm.

Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 cm. Längd 14 cm.

Krackelyr.

Antal besök: 2 790