PARTI GLAS, 13 delar. Filbunksskålar, spilkum samt förvaringskärl.

11643. PARTI GLAS, 13 delar. Filbunksskålar, spilkum samt förvaringskärl.

10 filbunksskålar varav 3 med blå kant.
2 spilkum.
Förvaringskärl.
Höjd 5 - 26 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 spilkum.
Förvaringskärl.
Höjd 5 - 26 cm.

Slitage, repor.

Antal besök: 2 516