EDVIN OLLERS. Olja på pannå. Signerad och daterad 1940.

116415. EDVIN OLLERS. Olja på pannå. Signerad och daterad 1940.

Bodar och hus vid brygga. 40 x 33 cm.

Ytslitage, en list på ramen med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 715