SNIDADE FIGURER, 11 st, Afrika, 1900-tal.

11640. SNIDADE FIGURER, 11 st, Afrika, 1900-tal.

Ädelträ. Höjd 8-11,5 cm.

Skador och lagningar, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ädelträ. Höjd 8-11,5 cm.

Antal besök: 619