HOCKEYSPEL, Tumba VM hockey, STIGA. 1950-tal.

11638. HOCKEYSPEL, Tumba VM hockey, STIGA. 1950-tal.

Komplett med plåtfigurer. Mått 87 x 48 cm.

Fläckar, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fläckar, slitage.

Antal besök: 26 649