UTRDAGSSOFFA, 1800-tal.

UTRDAGSSOFFA, 1800-tal.
116379. UTRDAGSSOFFA, 1800-tal.

Björk. Skuret krön med ros. Längd 227 cm.

Slitage, ställvisa fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 800