BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal.

116359. BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal.

Polykrom dekor i emaljfärger av växter samt lyckotecken. Höjd 18 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 461