CHIFFONJÉ, 1900-tal.

116305. CHIFFONJÉ, 1900-tal.

Valnöt. Inrede med lådor. Dekor med bronser.
Längd 85 cm, djup 43 cm, höjd 123 cm.

Slitage/blekning.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
116305. CHIFFONJÉ, 1900-tal.

Slitage/blekning.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 674