TAKLAMPA, boulottemodell, Örsjö, Helmer Andersson.

11626. TAKLAMPA, boulottemodell, Örsjö, Helmer Andersson.

Tre ljuspunkter. Diameter ca 36 cm.

Mindre slitage, repor, kantstött, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 949