PARTI DIVERSE, Skrivbordsuppsättning, 2 st höga hattar, käpp samt flaskschatull, 1900-tal.

11625. PARTI DIVERSE, Skrivbordsuppsättning, 2 st höga hattar, käpp samt flaskschatull, 1900-tal.

Skrivbordsuppsättning och schatull i skinn, en av hattarna har kartong.

Slitage. Schatull med fläckar, en flaska saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 252