BORDSUPPSATS, silver, Walker & Hall, Sheffield 1902-3, ca 2600 gram.

116236. BORDSUPPSATS, silver, Walker & Hall, Sheffield 1902-3, ca 2600 gram.

på fot med glasskål, driven och punsad dekor, 2 st sittande kvinnofigurer, höjd 35 cm, längd 38 cm.

Glasskål naggad, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 351